Yandex Metrica
  • SEO (Arama Motoru Optimizasyon)

  • KATEGORİ
Beklentilerinize Arama Motorlarındaki Başarılarınızı Dahil Edin !

SEO (Search Engine Optimization), Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu' dur. Web sitenizin Google arama motoru listelemelerinde belirlenen anahtar kelimeler arandığında üst sıralarda çıkması amacıyla yönetilen ayarları kapsamaktadır.

Google' ın önemsediği ve algoritmalandırdığı bilgi içerikleri ile dönem dönem yayınladığı kriterlerle uyumluluğu sağlanan web sitelerinde başarılı sonuçlar yaratmaktadır. Günümüzde Google' da üst sıralarda çıkmak firmalar için bulunulurluk açısından önemli hale gelmiştir ve SEO ayarları ve yönetimiyle ücretsiz olması bu konudaki önemi daha da arttırmıştır. Firmalar bir maliyeti olmadan aranıldıklarında üst sıralarda çıkmak istemektedir.
Firmaların arama motorunda SEO yönetimi ile ilk sıralara çıkabilmelerinin getirdiği faydalar yanında, etik dışı SEO yönetimiyle firmalar Google tarafından şüpheli duruma da düşebilmektedir. Zaman zaman Google SEO uyarıları yayınlamaktadır.

Tasarımevi olarak, SEO hizmeti vereceğimiz firmaların web sitelerini, yazılımsal ve içeriksel olarak inceler, SEO kriterlerlerine uyumlu olacak şekilde anahtar kelime çalışmaları, iyileştirmeler ve geliştirmeleri yaparız.

SEO (Arama Motoru Optimizasyon) İşlerimiz

Daha Fazla Yükle
İLETİŞİM
Kurtuluş Mh. 64013 Sk. No:7
Taşlı Apt. Zemin Kat D: 3
01130 Seyhan-Adana
+90 322 453 0052
+90 532 611 4644