Yandex Metrica

Neler Yapıyoruz

"teknik'ten sanat'a"

Web Tasarım

Hikayenizi benzersiz renk ve tasarımlara dönüştürüyoruz

Web siteleri, günümüzde firmaların sosyal çevreleri ve hedef kitleleri ile bağlantı kurabilecekleri önemli bir platformdur.
Hızla dijitalleşen ve yaşam dünyasında web sitesi sahibi olmanız, firmanızı ve kurumsal ifadenizi diğer iletişim sistemlerine oranla daha ekonomik ve hızlı bir şekilde tanıtmanızı sağlar.

Düşük maliyetler ile etkili iletişim ancak Dijital Dünya'da mümkün !

Hedef kitlenizin ve potansiyel pazar çevrelerinin, sizinle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilmeleri, onları size yaklaştırarak, kendi iletişim ağınızı kurmanızı sağlar. Böylece müşterileriniz sizi yakından takip ederek, yeniliklerinizden ve güncellemelerinizden anında haberdar olurlar.

Tasarımevi olarak web projelerine yaklaşımımız, müşterilerimiz ile birlikte web tasarımına olan ihtiyacı ve beklentileri analiz etmekten başlamaktır.Yanlış belirlenmiş ve tanımlanmış bir web projesi, amacına hizmet etmeyecek ve firmaya bir getiri sağlamayacaktır.

Alan Adı & Hosting

Hız, Güvenlik ve Erişilebilirlik Artık Zor Değil

ALAN ADI: Sizin ya da firmanızın internet ortamındaki kimliğidir (örn; www.tasarimevi.com.tr). Seçeceğiniz alan adınının kullanılmıyor, kolay ve hatırlanabilir olması önemlidir.

HOSTING: Aldığınız alan adını barındıran ve web sitenizin yayınlanmasını sağlayan yer tahsis işlemidir. Hızı, siteniz için verilecek alanın boyutu ve özellikleri seçeceğiniz hostingi önemli hale getirmektedir

Alan adı tescili, başvuruları, yönlendirmesi ve transferi işlemleri ile hosting tahsisi işlemlerinizi Tasarımevi ile güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyon)

Beklentilerinize Arama Motorlarındaki Başarılarınızı Dahil Edin !

SEO (Search Engine Optimization), Türkçesi Arama Motoru Optimizasyonu' dur. Web sitenizin Google arama motoru listelemelerinde belirlenen anahtar kelimeler arandığında üst sıralarda çıkması amacıyla yönetilen ayarları kapsamaktadır.

Google' ın önemsediği ve algoritmalandırdığı bilgi içerikleri ile dönem dönem yayınladığı kriterlerle uyumluluğu sağlanan web sitelerinde başarılı sonuçlar yaratmaktadır. Günümüzde Google' da üst sıralarda çıkmak firmalar için bulunulurluk açısından önemli hale gelmiştir ve SEO ayarları ve yönetimiyle ücretsiz olması bu konudaki önemi daha da arttırmıştır. Firmalar bir maliyeti olmadan aranıldıklarında üst sıralarda çıkmak istemektedir.
Firmaların arama motorunda SEO yönetimi ile ilk sıralara çıkabilmelerinin getirdiği faydalar yanında, etik dışı SEO yönetimiyle firmalar Google tarafından şüpheli duruma da düşebilmektedir. Zaman zaman Google SEO uyarıları yayınlamaktadır.

Tasarımevi olarak, SEO hizmeti vereceğimiz firmaların web sitelerini, yazılımsal ve içeriksel olarak inceler, SEO kriterlerlerine uyumlu olacak şekilde anahtar kelime çalışmaları, iyileştirmeler ve geliştirmeleri yaparız.

E-ticaret

Geleceği Yakalamak İçin Elinizi Çabuk Tutun !

Günümüz iş dünyasında gelişen teknoloji, müşteri davranışları ve zorlaşan rekabet koşullarına uygun değişim hızını yakalayabildiğimiz ölçüde başarı elde etmekteyiz.
Satışlarınızda e- ticaret destekli sistemleri kullanmanız ve dijital pazarlama kanallarından yararlanmanız, kısa, orta ve uzun vadede firmanızın hedeflerini gerçekleştirmesine katkı sağlayacaktır.

Tasarımevi olarak Türkiye'nin en gelişmiş e- ticaret yazılımlarını kullanmaktayız.

7/24 Teknik Destek, Kampanya Kurguları, Pazarlama Modülleri ve Mobil Uygulamalar ile fark yaratacağınız hizmetler sunuyoruz.

Marka Tasarımı

Ezber Bozan Fikirler Geliştiriyoruz

Her şey markanızı oluşturan değerlerin hayalden çıkıp şekiller, renkler ve karakterler almasıyla başlar.
Ardından marka kimliği, logo, web tasarım, sosyal medya tasarımları, kartvizit, dosya, antetli kağıt gibi kurumsal ürünlerin tasarımları ile çeşitlenir.

Tasarımevi'nde markanıza benzersiz bir görünüm ve algı oluşturacak tasarımlar hazırlanır.

Tanıtım Videoları

Marka Tanıtımlarınızda Zamana Ayak Uydurun

Firmanızı, düşüncelerinizi, ürün ve hizmetlerinizi doğru aktaran, sıkıcı olmayan tanıtım videoları günümüzde en beğenilen, paylaşılan ve akılda kalıcı medya türüdür.

Yazılarla ve görüntülerle anlatılan birçok konu, artan internet hızının da etkisi ile daha ilgi çekici bir yöntem olan videolarla kullanıcılara aktarılmaya başlanmıştır.

Tasarımevi tarafından hazırlanacak tanıtım videonuzu sosyal medyada, web sayfanızda ve tüm dijital platformlarda kullanabilirsiniz.

Dijital Reklam

Hızlı, Ölçülebilir ve Verimli Sonuçlar

Dijital medya, geleneksel medyayı uzun zaman önce her yönden aştı ve artık onunla tanışma ve faydalanma zamanınız geldi

Dijital Dünya'da reklam başarınızın sırrı hedef kitlenizi bilmektir.

Dijital pazarlama reklam kanalları ile reklam oluşturulduğu ilk zamanlarda ciddi sonuçlar alınmayabilir ancak durmamak önemlidir. Çünkü başarı reklam raporlarını ve analizlerin doğru okunmasındadır. Hedef kitlemiz orada bir yerlerde bizi çağırıyordur.

İlk zamanlar bilgi için para kaybedebiliriz ancak bilgi başarının anahtarıdır.

Bilgiyi doğru reklam stratejilerine çevirmek Tasarımevi'nin işidir.

Sosyal Medya

Sosyal Medya'da arandığınızda orada mısınız ?

Günümüzde sosyal medya kullanımının artışı, iletişim ve reklam platformlarının yön değiştirmesi, firmalar için daha ekonomik, etkili ve kolay tanıtım imkanını beraberinde getirmiştir.

Firmalardan devlet kademelerine, ülkelerden bireysel kullanıcılara kadar büyük bir topluluk kendi özel iletişim ağını sosyal medya üzerinden kurma çabasındadır.
Sosyal medya kullanımı ile amaçlarımızı aynı yol haritasında buluşturduğumuz ve doğru yönettiğimiz durumda başarıya yaklaşmış olacağız. Günümüz bu mecraları doğru kullanan ve başarıyı yakalayan firmaların hikayeleri ile doludur.

Doğru kullanıldığı zaman sosyal medya başarıya giden yolu kısaltacak ekonomik, hızlı, etkili ve kolay yönetilebilir bir reklam sürecidir.

Tasarımevi olarak müşterilerimize başarı getirecek sosyal medya kanalları arasında seçim yapar, tasarlar, yönetir ve geri bildirim raporları hazırlarız.

Reklam Fotoğrafçılığı

Markanızı Profesyonelce Tanıtın

Doğru ve kaliteli ekipmanlarla buluşan bilgi ve tecrübe iyi bir fotoğraf çekebilir ancak fotoğrafçının kalbi ve gözü aynı hizaya geldiğince çekilen kare profesyonel bir fotoğraftır.

Tasarımevi olarak, uzman ekibimiz, tecrübemiz ve mükemmeli arayan karakterimiz ile ürün, yemek ve mimari fotoğraf hizmeti sunuyoruz.
 

İLETİŞİM
Kurtuluş Mh. 64013 Sk. No:7
Taşlı Apt. Zemin Kat D: 3
01130 Seyhan-Adana
+90 322 453 0052
+90 532 611 4644